Köpeğiniz için Muhteşem 5 Oyuncak

Evinizin bahçesinde, parklarda ve açık alanlarda köpeğinizle oynamanız için sizlere muhteşem 5 köpek oyuncağı listeledik. Gelin birlikte inceleyelim.

Köpeğiniz için Muhteşem 5 Oyuncak
Köpeğiniz için Muhteşem 5 Oyuncak
Petzzshop

Köpekler koşmayı ve hareket etmeyi severler. Onları bahçenizde rahatca oynaması için eğlenceli oyuncaklarla ödüllendirebilirsiniz. Köpeğinizin bu hareketleri onların zihinsel ve fiziksel olarak dinç  tutacaktır.

İşte köpeğiniz için mükemmel oyuncak önerileri:

Dip not: Satın almak istediğiniz ürünleri yazımızın alt kısmında tablo halinde görebilirsiniz.

1. Parçalanmayan köpek topu

Bu oyuncak sayesinde köpeğinizin dişleri kaşınsada parçalamaya çalışsada başarıılı olamayacaktır. Pil gerektirmeyen bu ürün ile köpeğiniz uzun süre vakit geçirebilcektir.

2. Köpek Fırlatma Kollu Frizbi

3. Ödüllü Köpek Oyuncağı

Ödüllü köpek maması oyuncağını ile orta ve büyük ırk köpekleriniz için kullanabilirsiniz. Oyuncağın içine köpek maması ekleyebilirsiniz. Köpeğiniz oyuncakla oynarken ve burnu ile ittirirken mamalar dökülerek ödül mamasını yiyebilcektir. Bu sayede köpeğiniz mamasını zamana yayarak yiyebilceği için uzun süre tok kalabilir. Köpek oyuncağının üst kısmı sökülerek su veya sabunla yıkayabilirsiniz.

4. Köpek Pluş Oyuncağı

Kirpi şeklinde 37 cm boyutunda olan peluş köpek oyuncağı ile köpek dostunuzu mutlu edebilirsiniz. İçerisinde zil gibi ses çıkaran etkenler yoktur. Köpeğinizin sahipleneceği eğlenceli oyuncaklardan biri olablir. Yavru köpekler içinde uygundur.

5. Köpek Oyun İpi ve Topları

Pamuk iplerden üretilmiş ve ortasında topları bulunan eğlenceli bir oyuncak. Tüm köpek dostlarımızın en vazgecilmez oyuncaklarından biridir.

Köpekleriniz için oyuncak mı arıyorsunuz? Sizlere listelediğimiz oyuncaklar dışında bir çok oyuncaklara uygun fiyat garantisi ile petzzshop.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Ürün Adı Ürün Resmi  Ürün Fiyatı
 Parçalanmayan Top

Fiyatı Görüntüle  
 Fırlatma Kollu Frizbi

Fiyatı Görüntüle  
 Ödüllü Köpek Oyuncağı

Fiyatı Görüntüle  
 Köpek Peluş Oyuncağı 37 CM

Fiyatı Görüntüle  
 Köpek Oyun İpi ve Toplar

Fiyatı Görüntüle